HealthMedia

Health Media یکی دیگر از بخش های بسیار مهم شرکت فاوا پردیس زندگی و سلامت ما می باشد؛ زیرا امروزه، رسانه نقش بسیار پررنگ و حائز اهمیتی را در ارائه خدمات ایفا می­کند و اکثریت افراد تمایل دارند که به محتواهای سلامت در قالب محتوا­های دیجیتال دسترسی داشته باشند. ازاین‌رو، در این بخش، در راستای افزایش آگاهی و توسعه دانش سلامت جامعه، برنامه ها و اپلیکیشن های مختلفی طراحی و راه اندازی شده است که در ادامه به توضیح چند نمونه از فعالیت­های این واحد پرداخته می شود.

  • OHPIC

OHPIC رسانه تصویرمحور پروژه Health Media است. در این پروژه مانند شبکه اینستاگرام، افراد مختلف می­توانند عضو آن شوند و در مسابقات مختلف شرکت کرده و جایزه دریافت کنند. مثلاً این اپلیکیشن به افراد یک میز صبحانه کامل را معرفی کرده و به آن‌ها پیشنهاد می­دهد که از میز صبحانه‌های خود عکس گرفته و آن‌ها را ارسال کنند. از این طریق، شاخص های یک میز صبحانه کامل در ذهن افراد شکل می­گیرد و یک‌بار به‌صورت عملی نیز این کار را انجام می‌دهند تا بتوانند در چالش شرکت کنند.

  • Health Daily

اپلیکیشنی با نام Health Daily در زیرمجموعه Health Media وجود دارد که عملا شبیه یک خبرگزاری حوزه سلامت عمل می کند و طیف وسیعی از اخبار و اطلاعات حوزه سلامت را پوشش می­دهد. زیبایی، تغذیه، تناسب اندام، کیلینیک، طب سنتی، روان شناسی، سلامت خانواده و سلامت جنسی سرفصل هایی هستند که مطالب را پوشش می‌دهند. طراحی تعاملی اپلیکیشن Health Daily این امکان را به وجود آورده که خود مردم نیز بتوانند به عنوان شهروند خبرنگار برای این پروژه محتوا بسازند و در چالش ها شرکت نمایند.

  • Health Music

بسیاری از افراد به موسیقی علاقه­مندند و مایلند که موسیقی‌ مناسبی را گوش دهند. Health Music آرشیوی از موسیقی­هایی است که برای سلامت روح و جان افراد مناسب است. تاثیرات موسیقی‌های انتخاب شده در این اپلیکیشن به صورت آنی و در بازه‌های کوتاه مدت و بلند مدت برروی افراد مختلف بررسی شده است و محتوای اپلیکیشن Health Music، پس از ممیزی و کسب امتیازهای لازم در آن بارگذاری می­شود.

  • Health Film

Health Film آرشیوی از فیلم‌های مناسب برای روح و روان افراد است. فیلم­هایی که ممیزی شده­اند و عاری از هرگونه خشونت، ناراحتی و تاثیرات روانی نامناسب می­باشند. در این اپلیکیشن سعی شده تا کاربران به دیدن فیلم­هایی سوق داده شوند که پارامترهای سلامت روان مانند دوست داشتن، عشق، زندگی سالم و … در آن­ها دیده شده باشد.

 


نظرات و سوالات کاربران