کارخانه تولید اپلیکیشن حوزه سلامت HAF

کارخانه تولید اپلیکیشن حوزه سلامت

کارخانه تولید اپلیکیشن حوزه سلامت HAF

شرکت فاوا پردیس زندگی و سلامت ما به عنوان یک شرکت تکنولوژی محور درحوزه سلامت که باهدف خودمراقبتی و آگاه سازی جامعه جهت ارتقای سطح سلامتی درسال ۲۰۱۴ تاسیس شده بود پس از سالها حضور در زیست بوم سلامت دیجیتال کشور و تولید صدها نرم افزار موبایل و بازی سلامت محور و نیز راه اندازی و اداره چندین استارتاپ در این حوزه تصمیم گرفت دانش فنی و شناخت خوبی که از اکوسیستم سلامت کشور داشت را دراختیار دیگر علاقمندان و بازیگران عرصه سلامت نیز قراردهد؛ برهمین اساس اقدام به راه اندازی کارخانه تولید اپلیکیشن حوزه سلامت با نام اختصاری هاف ( HAF ) نمود.

فعالیت‌های HAF

کارخانه تولید اپلیکیشن حوزه سلامت (HAF) بر تولید، انتشار، پروموشن و تجاری سازی نرم افزارهای موبایل و همچنین جذب و آموزش افراد خلاق ، برنامه نویسان و صاحبان ایده تمرکز داشته و دراین راستا دوره های متعددی در دانشگاه های سراسر کشور برگزار و استارتاپ ویکندهای متنوعی را ساماندهی کرده است.

ارائه راهکارهای کسب درآمد و بسترسازی فنی و نیز خدمات دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا از دیگر خدمات این کارخانه خواهد بود. کلیه نرم افزارهای تولید شده در بازارهای داخلی و بین المللی منتشر می گردد.

درنهایت آموزش و گسترش مبانی سلامت دیجیتال، راه اندازی و حمایت از استارتاپ های حوزه سلامت، تجاری سازی و کسب درآمد و صادرات نرم افزارهای موبایل سلامت محور از اهداف این مرکز خواهد بود.

سفارش همکاری

برای سفارش هر یک از خدمات هاف و آشنایی بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تلفن ۴۱۸۹۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.


نظرات و سوالات کاربران