طرح اپلیکیشن موبایل سلامت کارکنان


امروزه با افزایش فشارهای شغلی و سبک متفاوت زندگی، توجه زیادی به مسئله سلامت کارکنان جلب شده است. تمام محیطهای کاری، سازمان، ادارات، کارخانجات و مراکز تولیدی و غیره در صدد افزایش کارایی کارکنان خود هستند از این جهت ایجاد شرایط محیطی سالم اولین و اساسی‌ترین گام در این راستا می‌باشد. از طرف دیگر با توجه به سیستم مدیریت منابع انسانی، یکی از اهداف حائز اهمیت در سازمان ها، حفظ و نگهداری كاركنان بهره‌ور و دارای اهمیت می باشد. این امر ارتباط مستقیمی با منافع سازمان و منافع اجتماعی دارد و یکی از اقدام های موثر در این راستا، تامین و تضمین ایمنی و سلامت کارکنان است.

از این رو شرکت پردیس سلامت همراه بر آن شد تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از بستر فراگیر تلفن همراه راه رسیدگی به سلامت کارکنان  را هموار تر کند.

در این راستا و تحت طرح سلامت کارکنان و اهمیت آن، شرکت پردیس سلامت همراه ، طرح اپلیکیشن موبایل جامع ویژه سلامت کارکنان سازمانها، شرکتها، ادارات و مجموعه ها جهت کمک به کارکنان برای رسیدگی به وضعیت سلامت خود، کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه و بالا بردن کیفیت حضور آنان در محیط کار را مطرح نمونده است و در این راستا اماده ارائه خدمت می باشد.


نظرات و سوالات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *