تبلیغان سلامت

تبلیغان سلامت

تبلیغان چیست؟

تبلیغان یکی از بزرگترین شبکه های تبلیغات در بستر اینترنت است. این پلتفرم با استفاده از راهکارهای نوین و پیاده سازی بسیار آسان، محدودیت‌های مختلفی را که در سامانه‌های مشابه دیده می‌شود حذف نموده است. عمده فعالیت تبلیغان در بستر سایت، اپلیکیشن موبایل و کانال‌های تلگرام است.

خدمات تبلیغان

خدمات تبلیغان عبارت است از:

  • تبلیغات بنری
  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات ویدیویی
  • تبلیغات موبایلی
  • تبلیغات تلگرامی

امکان ویژه‌ی تبلیغان این است که برای اولین بار در ایران سرویس هوشمند نظرسنجی آنلاین را راه اندازی نموده است. این سرویس با کمترین هزینه می‌تواند کسب و کارها را برای تصمیم گیری و هدفگذاری صحیح تر راهنمایی کند.

تبلیغان سلامت

MTeam Health با ایجاد پنل اختصاصی خود بر بستر تبلیغان، این امکان را به وجود آورده است تا با مخاطبان خود به طور مستقیم ارتباط برقرار کند. ارتباط با مخاطبان حوزه‌ی سلامت در بستر سایت‌ها و اپلیکیشن‌های زیر مجموعه پنل اختصاصی تبلیغان سلامت، از طریق تبلیغات بنری این امکان را به  MTeam Health  می‌دهد تا با سرعت بیشتر و هدفگذاری دقیق تری به هدف خود که ترویج سلامت از طریق فضای دیجیتال است دست پیدا کند.

مزایای تبلیغان سلامت

یکی از امکاناتی که تبلیغان برای تبلیغ دهنده ها ایجاد می‌کند، امکان هدفگذاری نمایش تبلیغ به صورت موضوعی و جغرافیایی است. این امکان در بستر تبلیغان سلامت به صورت پیشرفته تر بروز پیدا می‌کند و هدفگذاری مخاطب به صورت دقیق تر در حوزه‌ی سلامت انجام می‌شود. مخاطبانی که از اپلیکیشن‌های سلامت استفاده می‌کنند، به سایت‌های سلامت سر می‌زنند، اخبار سلامت را پیگیری می‌کنند و …
همچنین می‌توانید با استفاده از پنل تبلیغان سلامت، از مزایا و تخفیف‌هایی که MTeam Health برای شما در نظر گرفته است بهره مند شوید.

برای استفاده از پنل تبلیغان سلامت چه باید کرد؟

برای استفاده از پنل تبلیغان سلامت و سفارش تبلیغات کافی است با شماره تلفن ۴۱۸۹۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده‌ی ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.


نظرات و سوالات کاربران