اپلیکیشن خلاق MLMSHA مجوز از معاونت علمی و فناوری گرفت


خلاقیت را می‌توان به عنوان یکی از مهمترین فاکتورهای رونق اقتصاد که امروزه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های جوامع مختلف تلقی می‌شود برشمرد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز به عنوان متولی این امر به محصولاتی که شرایط و مشخصات لازم را دارا هستند، مجوز خلاق را اعطا می‌کند. از نظر معاونت علمی، خلاقیت محصولات به مثابه تولیدات ارزشمندی در عصر حاضر هستند که امکان رشد با سرعت بیشتری را دارند. این شرکت‌ها در ایجاد و رونق اشعال و نوآوری پیشاپیش دیگر شرکت‌ها حرکت می‌کنند. محصولات این شرکت‌ها ممکن است در زمینه‌های گوناگونی باشد از اپلیکیشن خلاق گرفته تا محصولات سخت افزاری، خوراکی، ساختمانی و ….

اپلیکیشن خلاق

محصولات مختلفی از شرکت فاواپردیس زندگی و سلامت ما با توجه به ماهیت خلاق شرکت، بالقوه امکان معرفی به عنوان محصولات خلاق را دارا هستند. چرا که نحوه کار شرکت و چشم انداز آن حرکتی هوشمندانه به سمت محصولات و خدماتی هوشمندانه در بازار سلامت دیجیتال است. در همین راستا شرکت فاوا پردیس زندگی و سلامت ما نیز برای محصول اپلیکیشن موبایلی MLMS خود موفق به دریافت این مجوز گردید و به عنوان اپلیکیشن خلاق شناخته شد.

MLMSHA چیست و چرا اپلیکیشن خلاق نام گرفت؟

این اپلیکیشن خلاق، سامانه آموزش وزارت بهداشت است و هم برای آموزش و هم برای نظارت بر نحوه آموزش طراحی شده است. اپلیکیشن خلاق MLMSHA قابلیت نمایش فیلم، عکس، متونی با فرمت‌های مختلف را دارد. از طرفی مدیر آموزش نیز می‌تواند بر محتواهای دیده شده مخاطبین نظارت کند. جدای از این مدیر با توجه به سطوح دسترسی مختلفی که برای مخاطبین تعریف می‌کند، می‌تواند به شکل متفاوت و تخصصی برای هر گروه از مخاطبین خود سطح آموزشی تعریف نماید. نهایتا امکان ارائه گواهینامه طی دوره نیز برای هر گروه از کاربران که توان کسب نمره قبولی در امتحان را داشته باشند، وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

این محصول برای ارگان‌ها و مشتریان مختلف نیز قابل استفاده است.


نظرات و سوالات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *