انجمن اهدای عضو و سفیران سلامت دانش‌آموزی


پیرو  اهداف مورد نظر شرکت فاوا پردیس زندگی و سلامت ما جلسه‌ای در دفتر انجمن اهدای عضو ایرانیان تشکیل گردید. در این جلسه که با حضور سرکار خانم دکتر نجفی زاده؛ مدیرعامل انجمن و جناب آقای مهندس رحیمی؛ قائم مقام مدیر عامل و آقای مهندس میرفتاحی؛ مدیر طرح و برنامه شرکت فاوا پردیس تشکیل شد، آمادگی دو طرف  برای ایجاد تفاهمنامه‌ای میان شرکت فاوا پردیس و انجمن اهدای عضو ایرانیان مورد بحث قرار گرفت. با توجه به ظرفیت زیرساختی شرکت فاوا پردیس زندگی و سلامت ما و چشم‌انداز پیش روی انجمن اهدای عضو ایرانیان، اولویت نخست همکاری به این شکل مطرح گردید.

تفاهم با انجمن اهدای عضو

یکی از جوامع مخاطب شرکت فاوا پردیس در زیست‌بوم سلامت دیجیتال سفیران سلامت، جامعه ۱۳ میلیونی دانش آموزان می‌باشد. لذا برای ارتقای سطح دانش و همچنین برای آموزش بهداشت دانش‌آموزان، اپلیکیشن راهنمای خود مراقبتی برای سفیران سلامتی دانش‌آموز با همکاری وزارت آموزش‌وپرورش طراحی و تولید شده است.بهره‌گیری از این جامعه بزرگ مخاطب شرکت فاوا پردیس برای آشنایی و نهادینه کردن فرهنگ اهدای عضو در جامعه نوجوان و جوان کشور برای انجمن اهدای عضو می‌تواند بسیار ارزشمند باشد.

در صورت نهایی شدن تفاهمنامه میان طرفین، شرکت فاوا پردیس امکان ارسال محتواهایی که توسط انجمن اهدای عضو ایرانیان تهیه می‌گردد را در اپلیکیشن سفیران سلامت خود فراهم خواهد کرد. بدین شکل جامعه پیش روی انجمن اهدای عضو برای ارسال پیام‌های سلامتی و فرهنگسازی اهدای عضو وسیع‌تر خواهد شد. در نقطه مقابل نیز شرکت فاوا پردیس می‌تواند انجمن اهدای عضو ایرانیان را به عنوان حامی پروژه سفیران سلامت خود معرفی نماید و از جامعه سفیران اهدای عضو انجمن برای مخاطب قرار دادن ایشان برای اپلیکیشن سفیران سلامت بهره جوید.

جشنواره سفیران سلامت دانش آموز در اردیبهشت ماه سال ۹۸ بسیار به جشن نفس که در تاریخ ۳۱ اردیبهشت سال ۹۸ به عنوان روز ملی اهدای عضو نزدیک است. لذا طرفین می‌توانند یاری رسان یکدیگر در این دو جشنواره باشند.

ماموریت انجمن اهدای عضو ایرانیان

رسالت انجمن اهدای عضو ایرانیان که یک سازمان مردم نهاد غیرانتفاعی، غیرسیاسی و غیردولتی است که توسط عده‌ای از متخصصین فراهم آوری و پیوند اعضا و همچنین فرهیختگان عرصه فرهنگ و هنر تاسیس گردیده است. ماموریت انجمن تلاش برای استفاده بهینه از اعضای افراد مرگ مغزی جهت اهدا به بیماران نیازمند و نجات ایشان است. در این راستا انجمن با ارتقای یکپارچه آمار اهدای عضو در کشور برای نهادینه کردن این فرهنگ در ایران می‌کوشد.

ماموریت شرکت فاوار پردیس و اپلیکیشن سفیران سلامت دانش آموز

شرکت فاوا پردیس زندگی و سلامت ما به عنوان یک شرکت تکنولوژی محور درحوزه سلامت که باهدف خودمراقبتی و آگاه تاسیس شد. پس از سال‌ها حضور در راستای برنامه ملی ترویج و سلامت جامعه در سال ۲۰۱۴ طرح سفیران سلامتی را با کمک و تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش برد.

یکی از جوامع مخاطب زیست‌بوم سلامت دیجیتال سفیران سلامت، جامعه ۱۳ میلیونی دانش آموزان می‌باشد. شرکت فاوا پردیس در این راستا و جهت ارتقای سطح دانش و آموزش بهداشت دانش آموزان، اپلیکیشن راهنمای خود مراقبتی را با همکاری وزارت آموزش‌وپرورش طراحی و تولید کرد. به وسیله این نرم‌افزار، دانش آموزان با توجه به مقطع تحصیلی خود به محتوای آموزشی لازم در زمینه‌ سلامت و بهداشت دسترسی پیدا می‌کنند. (برای اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید.)


نظرات و سوالات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *